Forum zakonu Knights of the Black Kingdom

Początek nowej ery... Ery KGK.


#1 2009-08-20 17:30:22

Kozerius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 40
Punktów :   

To coś o moich pasjach

A więc interesuję się wszelkiego rodzaju sportami walki ze wskazaniem na MMA (kiedyś nieistniejąca federacja Pride FC z Pawłem Nastulą, teraz UFC z Tomaszem Drwalem i Krzysztofem Soszyńskim). Poza tym to piłka nożna, głównie Serie A (kibic Juve ).
Oprócz sportu to jeszcze muszę wspomnieć o kinie. Głównie horrory, sc-fi ale i dobrą komedią lub dramatem (Amores Perros polecam) też nie pogardzę.
Oczywiście po części również Internet i te sprawy choć nie wiem więcej niż przeciętny Polak na ten temat
To chyba tyle z mojej strony, jak coś mi się przypomni to dam znać.

Offline

#2 2009-08-25 23:07:46

Thoten

Giermek

Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 24
Punktów :   

Re: To coś o moich pasjach

Jeśli chodzi o MMA to chyba nie ma lepszego od Mamed-a Khalidov. Na ostatnim KSW nie pozostawił cienia wątpliwości.

Offline

#3 2009-08-26 09:59:03

Kozerius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: To coś o moich pasjach

No walka była ładna. Szkoda tylko, że nie może dostać się do poważniejszej federacji. KSW walczy na zasadach turnieju i Super-Fight. Powoli robi się też z tego cyrk - Pudzian vs Najman. Strongman z ogromną siłą czy trzeciorzędny bokser, o którym Polska słyszała, bo miał konflikt z Saletą?? Walka może być oczywiście ciekawa i jeśli miałbym kogoś typować to mimo wszystko Najman...

Mamed miałby okazję się zaprezentować jeśli dałby radę wynegocjować kontrakt z UFC albo Affliction. Jednak w jego wadze (+92kg jeśli się nie mylę) walczą takie sławy jak Frank Mir, Brock Lesnar czy Antonio Rodrigo 'Minotauro' Nogueira (z którym walczył Paweł Nastula), a w Affliction najlepszy z najlepszych w historii MMA Fedor Emelianenko... Czy to ta sama półka?? Możliwe, że nie ale ostatnia walka Mameda rzeczywiście była genialna w jego wykonaniu. Zobaczymy w grudniu co pokaże na kolejnej KSW.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.straznicyasgaardu.pun.pl www.oskleo.pun.pl www.ak.pun.pl www.sportoweforum.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl